Tablica serii TZG 3000
 
TZG 15.3+STOPER - basenowa
TZG 200.701
Tablica Stadionowa
TZG 880G
TZG 1880G
TZG STB.52.33 - Baseball
TZG ST20FA - FUTBOL AMERYKAŃSKI
TZG 1900
TZG 1985
TZG 15G.3+STOPER - basenowa
TZG 52
Firma K & G sp. z o.o. założona w 1991 roku od początku swego istnienia specjalizuje się w produkcji elektronicznych tablic sportowych do prowadzenia rozgrywek i prezentacji wyników gier sportowych.

Jesteśmy jednymi z nielicznych producentów tablic w Polsce z tak dużym doświadczeniem. Siedzibą firmy jest Tczew w woj. pomorskim.

Nasza oferta obejmuje całą gamę modeli tablic, od najprostszej TZG50 czy TZG100 do profesjonalnych przeznaczonych do większych obiektów np. TZG1880G, TZG1985G, TZG3980G. Na życzenie klientów wykonujemy każdą tablicę o niestandardowych wymaganiach wymiarowych czy funkcyjnych.
Produkujemy również tablice, które prezentują numery i nazwiska zawodników oraz związane z nimi informacje meczowe dotyczące zdobytych punktów, ilości przewinień czy zainkasowanych kar, np. tablica TZG3985G.

Konstrukcje naszych tablic umożliwiają łatwą rozbudowę o dodatkowe funkcje, np.: panel tekstowy do wyświetlania nazw drużyn lub innych dowolnych tekstów, wyświetlanie historii meczu / wyniki ostatnich setów / w siatkówce, wyświetlanie kar w piłce ręcznej lub w hokeju, wyświetlanie indywidualnych przewinień zawodników, wizualizacja ilości zdobytych punktów przez zawodników, itp. Wszystkie tablice mogą współpracować z dodatkową tablicą pomocniczą powielającą dowolne informacje z tablicy głównej.

Tablice mogą posiadać stały napis GOSPODARZE - GOŚCIE lub panel tekstowy do wyświetlania nazw zespołów, składów drużyn, reklam sponsorów i innych dowolnych informacji.
Każdy panel tekstowy może być sterowany 
z komputera: przewodowo (LAN) lub bezprzewodowo (Wi-Fi). Oba sposoby dają możliwość wcześniejszego przygotowania tekstów, które będą wyświetlone podczas zawodów sportowych.

Wszystkie tablice z serii TZG50 do TZG700 mogą być sterowane za pomocą pulpitu, pilota bezprzewodowego lub mogą posiadać oba te systemy sterowania.
Rozwiązanie z podwójnym sterowaniem cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Daje ono bowiem możliwość stabilnego prowadzenia zawodów przy stoliku sędziowskim za pomocą pulpitu kablowego a nauczycielom WF - sposób prowadzenia zajęć lekcyjnych z pilotem bezprzewodowym w ręku.

Tablice produkujemy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów elektronicznych. Obudowy tablic wykonujemy z płyty MDF - tańsze rozwiązania szczególnie tam gdzie liczy się cena, z profili PCV lub profili aluminiowych w droższych rozwiązaniach i w tablicach na obiekty zewnętrzne - boiska i stadiony. Płyty czołowe z poliwęglanu są odporne na uderzenia piłką. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nasz klient wie, że może na nas liczyć nawet po wielu latach.


Copyright © 1991-2021 K&G Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK